TAK BOHUŽEL, VELMI NÁS TO MRZÍ, ALE ZATÍM NÁM NAŘÍZENÍ VLÁDY NEDOVOLUJE OTEVŘÍT KURZY ANI ŠKOLIČKU. PROSÍM SLEDUJTE NAŠE STRÁNKY. VY, CO JSTE NÁM POSÍLALI PŘIHLÁŠKU NEBO PSALI NA EMAIL DOSTANETE ZPRÁVU I DO POŠTY.

 

POZOR!!! INFORMACE PRO ÚČASTNÍKY KURZU ZÁKLADNÍ OVLADATELNOSTI A ŠKOLIČKY PRO ŠTĚŇÁTKA

Vzhledem k současné pandemické situaci musíme bohužel termín kurzů a školičky pro štěňátka posunout a to bez úvodní hodiny. Předpokladáný termín, pokud vládní nařízení dovolí, by měl být .................. a začínali bychom rovnou cvičením. Pro bližší informace prosím pište na e-mail:sochorovasimona@seznam.cz

JE NÁM VELMI LÍTO, ŽE MUSÍME TERMÍNY MĚNIT, ALE MUSÍME RESPEKTOVAT VLÁDNÍ NAŘÍZENÍ. POKUD BY SE SITUACE DO TÉ DOBY NĚJAK ZMĚNILA, DÁME SEM DALŠÍ INFORMACE. 

 
                                                                                   

Nejbližší úvodní hodina kurzů a školičky štěňat je ?????.2021 od 18:00 v klubovně ZKO bez pejsků, pozvánka a přihláška

 

 

Jste majitelem psa, který stoprocentně ovládá vás i celou rodinu? Nedokážete při venčení svého psa přivolat? Chcete svého psa dobře vychovat? Tak právě pro vás jsou určeny kurzy základní výchovy psů pořádané 246. základní kynologickou organizací Jižní Město.

Není důležité, že pes leží na sedačce, pokud jste mu to dovolili, důležité je, že poslechne, že z ní má odejít

Pokud jste majitelem psa a chcete předcházet konfliktům, je vhodné poskytnout psovi určité minimum výchovy. To zahrnuje alespoň přivolání, usednutí na povel, chůzi u nohy či přerušení nežádoucí činnosti - jako je skákání na lidi, pronásledování sportujících, nebo aktivní zapojování do dětských her.

Účelem kurzů základní výchovy je naučit majitele zacházet se svým psem a najít k němu správný přístup. Nesnažíme se naučit psa cvičit, ale poslouchat. Tohoto cíle dosahujeme výukou soustavy vybraných cviků, ale prioritou je, aby pes byl ochoten respektovat cvičitele jako svého vůdce.

Kurzů se mohou zúčastnit psi všech plemen, velikostí a barev, s průkazem původu i bez něj, čistokrevní i kříženci.

Příspěvek organizaci na účast v kurzu je 1500 Kč.

Kurzy jsou rozděleny na dvě kategorie.Kurz je určen pro štěňata ve věku přibližně od 3 do 5 měsíců.

  • Jedná se o přípravu štěňátek na bezproblémové zařazení do lidské společnosti. V rámci kurzu proběhne socializace, veterinární poradna, výuka pozitivní motivace, atd.
  • Kurz je určen pro psy starší než přibližně 5 měsíců.

 

Pro účast v kurzu je nutné základní povinné očkování psa a schopnost psovoda fyzicky svého psa zvládnout.

Kurzy se skládají z 10 lekcí a cvičí se 2x týdně dle rozvrhu, a to obě kategorie souběžně. První hodina se vždy uskuteční bez psů, je pouze informační a majitelé psů získají informace, jak vše bude probíhat. V případě zájmu se můžete této úvodní hodiny nezávazně zúčastnit, pokud se budete chtít ihned zapsat vezměte s sebou prosím očkovací průkaz vašeho psa.

ZKO si vyhrazuje právo ze závažných důvodů odmítnout zájemce o kurz. V celém areálu ZKO je zákaz pořizování zvukových a filmových záznamů.

Kurzy jsou pořádané za podpory Městské části Praha 11.